Plenery

Plenery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gwarki w Olkuszu.
Temat do zdjęć ciekawy, stąd również postanowiłem się z nim zmierzyć. W sumie jest 18 szt. rzeźb; mi udało się sfotografować 17 szt. Ten jeden brakujący znajduje się za ogrodzeniem, przy starym starostwie. Stąd był poza moim zasięgiem ale kiedyś do niego wrócę.
Plener na starym cmentarzu w Olkuszu.

Prowadząc zajęcia fotograficzne w Bukownie, zorganizowałem plener …. na starym cmentarzu żydowskim w Olkuszu. Jest to bardzo zapomniane miejsce, w dodatku dość zniszczone. Podczas tego pleneru postanowiłem wykorzystać specyficzną głębią ostrości M42 czyli powrót do przeszłości – stare obiektywy rosyjskie.

Spacer po polach w Jerzmanowicach

To chyba serce Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Zawsze oglądamy krajobrazy z ostańcami w pełni sezonu wegetacyjnego. Tym razem padło na zimę. Na zdjęcia wybrałem się z Markiem a oto efekty ;).

Sztuczne ognie bez statywu + zoomowane + poruszone

Znudziły mi się klasycznie fotografowane sztuczne ognie. Pomyślałem, że coś wymyślę odrobinę kreatywnego. No i coś wyszło ;). Nawiasem, nie widziałem aby ktokolwiek próbował tak szalonego pomysłu ;).

Póki co tyle, z czasem uzupełnię więcej ;).