Witaj świecie

Witaj Szeroki Świecie

Wielu znajomych pyta mnie podczas spotkania: “co u Ciebie słychać bo u Ciebie zawsze wiele się dzieje”. No to troszkę tego świata będzie teraz mogło dowiedzieć się co u mnie dzieje. Oczywiście sami ocenicie co się Wam podoba a co nie.

Już od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie stworzenie bloga, trochę otworzenie się na świat i pokazanie mojej aktywności. Początkowo chciałem aby ktoś w ogóle administrował moją stronę ale z czasem przekonałem się, że zbyt wiele będę dodawał, zmieniał etc. Tak więc musiałem nauczyć się budować strony www. No i o to jestem – strona zbudowana od podstaw przeze mnie;)

Co w ogóle tutaj się znajdzie?

Początkowo chciałem stworzyć tylko bloga. Ale z czasem kiedy uczyłem się tworzyć strony, stwierdziłem, że nie będę się tak ograniczał. Tak więc oprócz bloga, będą filmy, fotografia a z czasem pojawią się inne rzeczy.

Chciałem odrobinę uciec od Facebooka, ponieważ nie każdy jest jego użytkownikiem. Poza tym, treści jakie się tam publikuje, zbyt szybko się dezaktualizują i są przygniatane innymi treściami. Ja natomiast chciałbym odrobinę szerzej działać. Chciałbym tworzyć również filmy zachęcające do wyjścia w teren czyli tutaj kłania się YouTube. Chciałbym pokazywać na jak fantastycznym terenie żyjemy -> przygotowywać propozycje wycieczek i ciekawych miejsc do odwiedzenia dla wszystkich – tutaj z kolei widzę możliwości w aplikacji Traseo.

Po co w ogóle to robię?

Po co ten blog? Powodów jest wiele, jednym z nich to zbyt dużo czasu poświęcałem na skrolowanie wiadomości na fejsie. Dzięki takiej formule będę więcej tworzył. Na Facebooku mam ponad 1400 znajomych, z czego większość jest z poza Olkusza. Stąd postanowiłem ich nie męczyć jakimiś lokalnymi sprawami jakimi się zajmuję. Jak ktoś będzie zainteresowany – będzie obserwował. Jeśli mu się nie spodoba to odlajkuje i po sprawie ;).

A co w ogóle będzie na tym blogu?

Czas pokazać co robię, by moje działania były zebrane w jednym miejscu. Oczywiście nie chodzi o jakieś sprawy polityczne a po prostu całokształt o mnie.

No to zaczynamy ;).