Wystawa zdjęć w sztolni

No i wystawa za nami.

Udało się dopiąć wszystko i dzisiaj odbyła się po raz pierwszy wystawa fotografii „Bukowno i okolica” w sztolni na „Skałce”.

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Bukownie za ogrom pracy przy organizacji tego przedsięwzięcia. Po raz pierwszy udało się zorganizować wydarzenie kulturalne w tak skrajnych warunkach – sztolnia naprawdę nie jest przystosowana do ekspozycji prac na ścianach. Dodatkowo pogoda oraz wilgoć, za sprawą której wymagało wymiany ekspozycji i dwukrotnego wieszania ram ze zdjęciami. Naprawdę dziękuję za pracę i poświęcenie.

Dziękuję wszystkim Fotografom za użyczenie i zaprezentowanie swojego dorobku czyli zdjęć ;). Nadmienię, że na zgromadzenie prezentowanych zdjęć na wystawie mieliśmy nieco ponad 2 miesiące.

No i na koniec dziękuję wszystkim przybyłym Gościom.

Poniżej taka mała galeria z tego jak wyglądała dzisiejsza wystawa – niestety nie było mi dane robić zdjęcia podczas całej imprezy ale mam nadzieję, że fotografowie podzielą się swoimi zdjęciami.

Wystawa była podsumowaniem zajęć fotograficznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie. Żal, że się kończy taka przygoda ale takie czasy. Tak miało być.

Do zobaczenie gdzieś z aparatem ;).

Zapraszam również na takie większe podsumowanie moich zdjęć -> kliknij tutaj 😉

Zobacz koniecznie inne wpisy